Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Про безпеку дбати вчаться дошкільнята!

З метою прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі у закладі дошкільної освіти с.Постолівка Гусятинського району проведено тиждень безпеки дорожнього руху

 

 

 

У Постолівському дитячому садку «Казка» проведено тиждень безпеки під гаслом: «Про безпеку вчаться дбати дошкільнята».

 

 

Метою роботи вихователів було навчити дітей правил безпечної поведінки на вулиці, ознайомити із сигналами світлофора, із причинами виникнення пожежі, поглибити знання про правила протипожежної безпеки, виховувати дбайливе ставлення до себе та здоров’я інших людей.

 

 

 

У середній групі, вихователь Герасимович Ірина Степанівна провела бесіду «Ми маленькі пішоходи», метою якої стало дотримання правил дорожнього руху. Провела дидактичну гру «склади світлофор», ознайомила із основними дорожніми знаками.  Продовженням даної теми було у сюжетно-рольовій грі «Автомістечко».

 

У старшій групі вихователем Длогуш Ярославою Олексіївною було проведено бесіду: «Я іду до дитячого садка», де вихователь ознайомила дітей з рухом транспорту і пішоходів, з основними частинами вулиці.  Проведено сюжетно-рольову гру «Водії» та дидактичну гру «Чарівний світлофор». Ярослава Олексіївна розповіла про виникнення пожежі у бесіді «З вогнем погані жарти – жартувати з ним не варто», змоделювала ситуацію «маленькі пожежники»,  провела екскурсію до пожежного куточка, де ознайомила дітей з протипожежним інвентарем.

 

Протягом тижня безпеки діти отримали багато навчально-корисної інформації, із радістю  гралися у ігри навчального змісту та отримали багато емоцій.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин