Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Сучасні підходи до організації патріотичного спрямування навчально-виховного процесу з предмету «Захист Вітчизни»

На базі ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Гадинківці відбувся районний семінар-практикум вчителів «Захисту Вітчизни» на тему: «Сучасні підходи до організації патріотичного спрямування навчально-виховного процесу з предмету «Захист Вітчизни» в умовах навчального закладу»

 

 

 

14 грудня 2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Гадинківці (директор Білик Л.В.) відбувся районний семінар-практикум вчителів «Захисту Вітчизни» на тему: «Сучасні підходи до організації патріотичного спрямування навчально-виховного процесу з предмету «Захист Вітчизни» в умовах навчального закладу».

 

Учасники семінару ознайомилися із презентацією військово-патріотичного виховання у школі за орієнтиром «Ціннісне ставлення до держави», яку підготував заступник директора з навчально-виховної роботи С.Ю.Василишин.

 

Також побували на інтегрованому уроці з предмету «Захист Вітчизни» і «Географії» в 10 класі на тему: «Строї відділення та взводу в пішому порядку. Азимут магнітний і його визначення на місцевий предмет і напрямку руху за азимутом».

 

Із формами та методами реалізації принципів військово-патріотичного виховання на уроках предмету «Захист Вітчизни» в сучасних умовах ознайомив методист Гусятинського райметодкабінету Пилипа Я.С.

 

Під час семінару-практикуму вироблено методичні рекомендації щодо військово-патріотичного виховання учнів.« повернутися до списку новин