Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Рішення про початок осінніх канікул прийматиме педагогічна рада кожної школи, - Ольга Хома

Через поширення коронавірусу МОН рекомендує розпочати осінні канікули в загальноосвітніх навчальних закладах з 15 жовтня. Рішення про початок осінніх канікул прийматиме педагогічна рада кожної школи. Про це повідомляє начальник управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ольга Хома

 

 

 

 

 

Через поширення коронавірусу МОН рекомендує розпочати осінні канікули в загальноосвітніх навчальних закладах Тернопільщини з 15 жовтня. Про це повідомляє начальник управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ольга Хома.
«Ми щодня фіксуємо велику кількість учнів та педагогічних працівників, які захворіли на коронавірус. За вихідні в області захворіло майже 30 учнів та 22 педагогічні працівники», - каже Ольга Хома. - Я вважаю, що такі заходи, які пропонує МОН, дозволять зменшити кількість захворюваності серед учасників освітнього процесу, не лише на Тернопільщини, а й в Україні загалом».
Закладам професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада. Водночас усі студенти повинні виселитися з гуртожитків. Також МОН рекомендує, щоб за цей період учасникам освітнього процесу було відшкодоване фінансування за проживання.
Як додала Ольга Хома, рішення про початок осінніх канікул прийматиме педагогічна рада кожної школи.

 « повернутися до списку новин