Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Інноваційні інструменти навчання фінансової грамотності у початковій школі

11 вересня 2017 року на базі райметодкабінету відбувся  навчальний тренінг з теми «Інноваційні інструменти навчання фінансової грамотності у початковій школі» для вчителів, які у 2017/2018 н.р.  викладають новий курс за  вибором у 2-4 класах «Фінансова грамотність»

 

 

 

11 вересня 2017 року на базі райметодкабінету відбувся  навчальний тренінг з теми «Інноваційні інструменти навчання фінансової грамотності у початковій школі» для вчителів, які у 2017/2018 н.р.  викладають новий курс за  вибором у 2-4 класах «Фінансова грамотність».

 

Методистом з початкової освіти райметодкабінету Р.Б.Мельничук, проведено пізнавальну презентацію з питання упровадження даного курсу, подано орієнтовне календарно-тематичне планування матеріалу з фінансової грамотності, передбаченого для вивчення у 2-4 класах чинними навчальними програмами.

 

 

Районним тренером Железняк В.О., вчителем опорної школи НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ДНЗ» м.Хоростків, із присутніми педагогами промодельовано практичне заняття, що розкриває суть категорій з курсу фінансової грамотності у 2-4 класах та надано практичні поради щодо особливостей проведення занять з молодшими школярами, спрямовані на формування фінансових знань, фінансової та споживчої культури.

 

Педагоги  отримали електронні версії  навчально-методичного забезпечення курсу за вибором «Фінансова грамотність»: 2 клас «Фінансова абетка», 3 клас «Фінансова арифметика», 4 клас «Фінансова поведінка» та курсу для батьків «Відкриті родинні студії».

 « повернутися до списку новин