Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з географії

15 липня 2020 року у Гусятинському районі відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з географії, в якому взяли участь 172 особи, що становить 75,1 відсотка від загальної кількості зареєстрованих

 

 

 

 

15 липня 2020 року у Гусятинському районі проведено зовнішнє незалежне оцінювання з географії, в якому взяли участь 172 особи, що становить 75,1 відсотка від загальної кількості зареєстрованих. Працював 1 пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ППТ) на базі навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – дошкільний навчальний заклад» м. Хоростків. Для забезпечення роботи пункту проведення ЗНО залучено 39 педагогів та 2 медичних працівники, задіяно 16 авдиторій.

Порушень процедури проведення ЗНО персоналом пункту та проходження ЗНО учасниками не виявлено. Усі дотримувалися рекомендацій медиків і правил соціального дистанціювання та пройшли процедуру допуску до пункту тестування, яка передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

Тест з географії складався з 54 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з географії.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, - 90.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 16 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з географії відбудеться 28 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з географії у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 29 липня.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з географії.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткове тестування з географії відбудеться 07 серпня.

 « повернутися до списку новин