Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Районний сокільсько-козацький змаг

Учнівська молодь Гусятинського району відзначила річницю створення Української Повстанської Армії, День Українського козацтва та День захисника України змагом козаків та соколів у Копичинецькому лісі на меморіальному комплексі борців за волю України

 

 

 

Учнівська молодь Гусятинського району відзначила річницю створення Української Повстанської Армії, День Українського козацтва та День захисника України змагом козаків та соколів у Копичинецькому лісі на меморіальному комплексі борців за волю України.

Цьогоріч, 18 жовтня у районному сокільсько-козацькому змазі взяли участь сокільські чоти та козацькі курені із 17 шкіл району.  На урочистому заході до юних патріотів та їх педагогів звернулись в.о. начальника відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації Бойчук О.К., історик та краєзнавець, ініціатор відродження товариства «Сокіл» у школах району, громадський діяч Савка Б.М. та міський голова Лосик П.С. Хвилиною мовчання вшанували усі присутні пам'ять тих, хто віддав своє життя за краще майбутнє нашої держави та наших земляків, які загинули у зоні АТО, захищаючи цілісність нашої держави: Труха Володимира (с.Жабинці), Руснака Миколи (с.Верхівці), Чухася Руслана (смт. Гусятин). Соколів та козаків поблагословив місцевий священик о. Ігор Середа.

Соколи та козаки проходили етапи змагу: «Стройовий вишкіл», «Галявина українських талантів», «Мудрий козак», «Рух гусячим кроком», «Осідлай коня» та «Смачного».

Грамотами відділу та грошовими преміями нагороджено переможців змагу: соколів із НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ДНЗ» м.Хоростків, ЗОШ І-ІІ ст. с.Самолуски, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Городниця та козаків із ЗОШ І-ІІ ст. с. Котівка,  ЗОШ І-ІІ ст. с. Зелене та ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гадинківця.« повернутися до списку новин