Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ 2020. Урок "#Не_ведусь: Я знаю як спілкуватись в Інтернеті"

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. МОН пропонує провести у закладах загальної середньої урок на тему: "#Не_ведусь: Я знаю як спілкуватись в Інтернеті"

 

 

 

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісіїi для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

В Україні комітет Дня безпечного Інтернету представляє Центр кращого Інтернету. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

МОН пропонує провести у закладах загальної середньої урок на тему: "#Не_ведусь: Я знаю як спілкуватись в Інтернеті".

Лист Міністерства освіти і науки України від 10.02.2020 року №1/9-76 "Щодо проведення уроку до Дня безперчного Інтернету"

#не_ведусь. Урок 5-6 класЗавантажити PDF

#не_ведусь. Урок 5-6 класЗавантажити презентацію

Додаток до урокуЗавантажити PDF

 

День безпечного Інтернету - 2020

Лист ГО "Центру кращого Інтернету"

 « повернутися до списку новин