Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

16 березня 2019 року у Гусятинському районі відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, участь в якому взяли 138 осіб

 

 

 

 

 

16 березня 2019 року у Гусятинському районі відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, участь в якому взяли 138 осіб, що становить 100 відсотків від загальної кількості зареєстрованих.

Працював 1 пункт проведення пробного ЗНО (ППТ) на базі навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ДНЗ» м. Хоростків. Для проведення пробного ЗНО було задіяно 10 аудиторій, залучено 25 педагогів та 1 медичний працівник.

Учасники пробного ЗНО з 15-ї години 16 березня до 18 березня 2019 року зможуть скористатися онлайн-сервісом «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», щоб отримати результат пробного ЗНО з української мови і літератури за рейтинговою шкалою 100–200 балів і критеріальною шкалою  1–12 балів.

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 22 березня 2019 року. Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті учасники, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з інших предметів відбудеться 23 березня.« повернутися до списку новин