Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Про проведення конкурсу дитячих малюнків "Збережемо ґрунти рідної України"

Вихованці закладів дошкільної освіти та учні закладів загальної середньої освіти України, віком до 18 років запрошуються до участі у щорічному конкурсі дитячих малюнків «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ», приурочений до Міжнародного дня ґрунтів (World Soil Day)

 

 

 

 

 

З метою привернення уваги до важливості ґрунтів як одного з найвагоміших компонентів продовольчої безпеки та здоров’я екосистем, а також життєво важливого джерела благополуччя людей; підтримки талановитих дітей, екологічного, естетичного і морально-етичного їхнього виховання; заохочення дітей до пізнання нового про ґрунт, проблем його збереження державна установа «Інститут охорони ґрунтів України» проводить щорічний конкурс дитячих малюнків «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ», приурочений до Міжнародного дня ґрунтів (World Soil Day). 
 

До участі у конкурсі запрошуються учні закладів дошкільної та шкільної освіти України, віком до 18 років. 
 

Конкурс проводиться у таких вікових групах: 
3 – 6 років; 
7 – 10 років; 
11 – 14 років; 
15 – 18 років. 

 

Малюнки (винятково індивідуальні творчі роботи) можуть бути виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно тощо) і в довільній графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо). 
 

Учасник конкурсу разом із заявкою надсилає оригінал своєї роботи на поштову адресу: Державна установа «Інститут охорони ґрунтів України», пров. Бабушкіна, 3, корпус 3, м Київ, 03190. 
 

Також можливо надіслати роботу, відскановану у форматі JPEG, разом із заявкою на електронну адресу konkurs.grunt@gmail.com (обов’язково зазначити тему – «Конкурс малюнків»). 

Положення про щорічний конкурс за посиланням:

⇒ http://www.iogu.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/Положення.pdf

⇒ Заявка

 

Контактна особа:

Романова Світлана Адольфівна – (044) 337-69-81, romanowa@iogu.gov.ua

 « повернутися до списку новин