Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Урочисте відкриття меморіальної дошки пам’яті героїв УПА в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Хоростків

На відкритті меморіальної дошки пам’яті героїв УПА в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Хоростків були присутні очевидці національно-визвольного руху Гладій Марія Григорівна, яка свого часу була учасницею УПА, а також дружини учасників УПА Вовка Степана Андрійовича та Бевського Павла Федоровича

 

 

Урочисте відкриття меморіальної дошки пам’яті героїв національно-визвольного руху та з нагоди 75-ї річниці створення УПА, Дня Захисника України та  Дня українського козацтва відбулося в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Хоростків.

 

У заходах взяли участь: голова районної державної адміністрації Батіг В.С., перший заступник голови РДА Гайдук І.В. та Хоростківський міський голова Гладун С.В.

 

Директор навчального закладу Крицька Л.З. у своїй промові пройшлася сторінками історії тих часів, коли воїни Української Повстанської Армії ішли в бій, не шкодуючи життя, не оглядаючись назад, адже у серцях патріотів палав вогонь до рідної землі.

 

Освятили меморіальну дошку настоятелі місцевих храмів  Марчищак Володимир та Петро Цвях.

 

Відрадно, що до такого знаменного дня – 75-ї річниці утворення УПА дожили очевидці, учасниці  національно-визвольних змагань і без сторонньої допомоги завітали на свято. Це – Гладій Марія Григорівна, яка свого часу була учасницею УПА, а також дружини учасників УПА Вовка Степана Андрійовича та Бевського Павла Федоровича.

 

Гімназисти  провели концертну програму, присвячену пам’яті загиблих земляків.

 

  

  

  

  

  

  

  « повернутися до списку новин