Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Робота вчителя іноземної мови в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової освіти

28 листопада 2018 року на базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар-практикум для методистів, які відповідають за стан викладання іноземних мов із досвіду роботи методичної служби Гусятинського району

 

 

 

 

28 листопада 2018 року на базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар-практикум для методистів, які відповідають за стан викладання іноземних мовна тему: «Робота вчителя іноземної мови в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової освіти. Із досвіду роботи методичної служби Гусятинського району».

У теоретичній частині завідувач Гусятинського районного методичного кабінету Цвігун Г.Й. повідомила присутніх про пріоритетні напрямки розвитку освіти Гусятинщини в умовах впровадження Концепції «Нова українська школа».

Методист з іноземних мов районного методичного кабінету Гулик А.Т. розповіла про сучасний стан та перспективи розвитку іншомовної освіти Гусятинщини.

В практичній частині досвідом своєї роботи ділилися творчо працюючі вчителі нашого району та об’єднаних територіальних громад:

Танькова Ольга Михайлівна, учитель англійської мови НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Копичинці,

Левицька Алла Олексіївна, учитель англійької мови ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя  смт.Гримайлів,

Пшик Тетяна Євгенівна, учитель англійської мови НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Хоростків,

Вінніцка Ірина Олександрівна, учитель англійської мови НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Калагарівка,

Душніцька Ірина Ігорівна, вчитель німецької мови ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Копичинці,

Триснюк Світлана Іванівна,  вчитель німецької мови ЗОШ І-ІІ ст. с. Старий Нижбірок.

Професійна зустріч педагогів нашого району з методистами з іноземних мов області проходила в атмосфері творчої співпраці та забезпечила усім її учасникам піднесений настрій.« повернутися до списку новин