Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Діти колядують на добро!

Вихованці Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості з гучною колядою та щирими віншуваннями завітали до відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації у Старий Новий рік

 

 

 

Вихованці Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості з гучною колядою та щирими віншуваннями завітали до відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації у Старий Новий рік.

 

Щедро посіваючи зерном достатку і добра, діти різдвяними колядками та мелодійними українськими щедрівками віншували, зичили здоров'я і наснаги, миру і злагоди, добробуту та процвітання. Лунали радісні щедрівки з побажаннями, щоб прийдешній рік був по-справжньому щедрий на все добре.

 

Працівники відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та райметодкабінету подякували дітям за колядки і щедрівки та побажали їм щастя, радості, успіхів у навчанні.

 

Такі добрі звичаї як колядування, щедрування – це не просто старовинні обрядові дійства, а добрі традиції, які вирізняють нас своєю самобутністю, об'єднують усіх нас у велику дружню родину.« повернутися до списку новин