Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Інструктивно-методична нарада для вчителів 4 класів

На базі Гусятинського районного методичного кабінету проведено інструктивно-методичну нараду для вчителів 4 класів з теми «Особливості організації та проведення державної підсумкової атестації у 4-х класах у закладах загальної середньої освіти району у  2018/2019н.р.»

 

 

 

 

На базі Гусятинського районного методичного кабінету проведено інструктивно-методичну нараду для вчителів 4 класів з теми «Особливості організації та проведення державної підсумкової атестації у 4-х класах у закладах загальної середньої освіти району у  2018/2019н.р.».

Мельничук  Руслана  Бориславівна, методист з початкової освіти рай методкабінету,  довела до відома присутніх основні нормативні документи,  орієнтовну пам’ятку  про дотримання вимог щодо організації та проведення ДПА у 4 класі в 2018/2019 н.р. Учителі четвертокласників обговорили особливості конструювання та письмового оформлення І і ІІ комбінацій підсумкових контрольних робіт з української мови та математики та основні акценти прийому дітей до 1 класу закладів загальної середньої освіти у 2019 році.

На завершення педагогам вручено сертифікати, які підтверджують, що вони навчатимуть учнів 1 класу в 2019/2020 н.р. відповідно до Концепції «Нова українська школа» та посібник «Психолого-педагогічний супровід професійного зростання вчителя в контексті реалізації Концепції «Нова українська» школа» від Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.« повернутися до списку новин