Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Робота вчителя іноземної мови в умовах Нової української школи

Проведено заняття районного семінару-практикуму вчителів англійської та французької мов на тему: «Робота вчителя іноземної мови в умовах Нової української школи»

 

 

 

 

 

 

На базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Раштівці відбулося заняття районного семінару-практикуму вчителів англійської та французької мов на тему: «Робота вчителя іноземної мови в умовах Нової української школи».

У своєму виступі методист з іноземних мов Гусятинського районного методичного кабінету Гулик А.Т. зосередила увагу педагогів на ефективних підходах до сучасного викладання англійської мови, підготовки та проведення всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземної  мови та особливостях роботи з обдарованими учнями.

В практичній частині вчителі спостерігали та обговорювали відкритий урок англійської мови у четвертому класі на тему: «Моє улюблене заняття», майстерно проведений учителем ЗОШ І-ІІІ ст. с. Раштівці Пасічник К.А.

Досвідом роботи, власними напрацюваннями з проблем поділилися творчо працюючі вчителі англійської мови району. Бучинська Л.М., учитель англійської мови ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городниця виступила перед учасниками семінару з проблеми «Формування комунікативної компетенції учнів на уроках англійської мови  через використання інтерактивних методів навчання». Луцик Н.І., учитель англійської мови ЗОШ І-ІІ ст. с. Сидорів поділилася з педагогами досвідом роботи з проблеми «Застосування інформаційно-комунікаційних технологій навчання на уроках англійської мови. Робота з програмами Learning Apps та Kahoot». Пушкаренко К.С., учитель англійської мови ЗОШ І-ІІІ ст. с.Личківці виступила перед учасниками семінару з проблеми «Використання навчальної гри в навчально-виховному процесі  з англійської мови».

У заключній частині було підведено підсумки роботи семінару та вироблено методичні рекомендації для вчителів іноземних мов району.« повернутися до списку новин