Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Засідання школи удосконалення майстерності вчителів географії

23 жовтня 2018 року в НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ДНЗ» м.Хоростків відбулося засідання районної школи удосконалення майстерності вчителів географії: «Нова українська школа: нові підходи до навчання і виховання»

 

 

 

 

 

23 жовтня 2018 року в НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ДНЗ» м.Хоростків відбулося засідання районної школи удосконалення майстерності вчителів географії: «Нова українська школа: нові підходи до навчання і виховання».

Учасників заходу приємно вразила «візитка» навчального  закладу, в якій брали участь першокласники і випускники навчально-виховного комплексу.

З вітальним словом до присутніх звернулась директор НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ДНЗ» Галина Юріївна Ворона, яка розповіла про історію навчального закладу, педагогічний і учнівський колективи, позитивні зміни, які відбулися у зв’язку з набуттям статусу «опорна школа».

Методист Гусятинського райметодкабінету Ірина Ярославівна Янюк ознайомила учасників заходу з планом роботи і запросила до обговорення питання «Сучасний вчитель: нове бачення української школи».

Практична частина проходила у навчальному кабінеті географії, який обладнаний відповідно до сучасних вимог. Завідувач кабінетом, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель Іванна Степанівна Щур разом з одинадцятикласниками запропонувала колегам «географічний колаж», під час якого учні продемонстрували свої знання і вміння користуватися засобами навчання, зокрема, інтерактивною дошкою, моделями і приладами для вивчення процесів і явищ.

Школярі виконали фрагменти практичних робіт «Аналіз кліматичних і синоптичних карт» і «Робота з топографічною картою», а також презентували  проект «Екобудинок».

Особливі емоції у запрошених викликала розповідь-презентація учениці Сліпець Аліни, яка під час літніх канікул побувала у Норвегії. Головним акцентом її виступу стало – «успішно вивчати географію, подорожуючи віртуально і реально».

На тренінгу «Організація роботи з обдарованими і творчими школярами в процесі вивчення географії», який підготувала і провела вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Хоростків Ірина Михайлівна Богоніс, у груповій формі роботи учасники заходу підвищували свої професійні компетентності, формуючи «дерево пізнання і обдарованості». Вони створили «портрет» обдарованої дитини, висловили свої міркування щодо того, якими якостями має володіти педагог, щоб розвинути природні задатки своїх вихованців і які умови необхідні для роботи з такими школярами. Вчителі відзначили особливу роль у формуванні обдарованості успішного навчання в початковій школі, а також наявність належної матеріальної й навчально-дослідницької бази викладання та якісної організації позакласної роботи предмета. Цікавими і повчальними для колег були роздуми Ірини Михайлівни щодо пріоритетів в організації навчального процесу, особистого прикладу й  відповідальності  вчителя у ставленні до  покладених на нього обов`язків.« повернутися до списку новин