Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Районний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури

Відбувся районний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури з проблеми «Формування критичного мислення в процесі вивчення зарубіжної  літератури»

 

 

 

 

 

На базі ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Пулюя смт. Гримайлів проведено районний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури з проблеми «Формування критичного мислення в процесі вивчення зарубіжної  літератури».

З  щирим вітальним словом зустріли гостей учні школи, заступник директора з начально-виховної  роботи  Капелюх В. Я. розповів учасникам семінару  про роботу  закладу.

У ході семінару методист Гусятинського райметодкабінету Чорній О.П. акцентувала увагу педагогів на ефективному  застосуванні  технології розвитку критичного мислення на уроках зарубіжної  літератури.

З питання проведення тренінгу «Використання стратегії критичного мислення на уроках зарубіжної літератури» виступила Желяско О.О. (вчитель  зарубіжної  літератури ЗОШ І-ІІ ступенів с. Вікно), яка була учасником тренінгу при Тернопільському ОКІППО.

Також учасники семінару-практикуму  відвідали урок із зарубіжної літератури у 8 класі на тему: «Пісня про Роланда». Історична основа твору і поетичне переосмислення в ньому реальних подій. Патріотичні ідеї в «Пісні про Роланда»,  який провела для педагогів вчитель зарубіжної літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Пулюя  смт. Гримайлів  Гаврилюк Г.П.

На засіданні круглого столу вчителі  обмінялися  досвідом  з проведення уроку з даної теми, виробили методичні рекомендації з формування критичного мислення на уроках зарубіжної  літератури.

Учасники семінару-практикуму   відвідали шкільний музей Пулюя  і музей ікон.« повернутися до списку новин