Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Cемінар-практикум вчителів фізичної культури

30 листопада 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Красне відбувся семінар-практикум вчителів фізичної культури закладів освіти І-ІІІ ступенів Гусятинського району

 

 

 

 

 

30 листопада 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Красне відбувся семінар-практикум вчителів фізичної культури закладів освіти І-ІІІ ступенів Гусятинського району «Впровадження інноваційних технологій на уроках фізичної культури з елементами баскетболу».

 

З нетрадиційними формами роботи з фізичного виховання на уроках та позакласній роботі з учнями ознайомив методист Гусятинського РМК Пилипа Я.С.

 

Учасники семінару відвідали та обговорили урок з фізичної культури у 11 класі на тему «Баскетбол. Навчання техніки швидкого нападу. Удосконалення техніки подвійного кроку. Двостороння гра», який провів вчитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ст. с.Красне Ніштук І.П.

 

З власного досвіду про сучасні підходи до організації спортивно-масової роботи з баскетболу у навчальному закладі поділилися вчителі фізичноїкультури Ніштук І.П. (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Красне) та Андрух М.Р. (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ДНЗ» м.Хоростків).

 

На методичному заході обговорили сучасні підходи та впровадження інноваційних технологій на уроках фізичної культури з елементами баскетболу, виробили методичні рекомендації.« повернутися до списку новин