Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Вишиванка – наша національна гордість

17 травня 2018 року працівники відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації долучилися до всеукраїнського свята вишиванки та одягли вишиті сорочки

 

 

 

Вишиванка – це наша національна гордість. Сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом для господині чи господаря. Цей національний одяг носять чоловіки, жінки та діти. В наш час вишиванка вийшла з повсякденної форми одягу, проте її одягають на свята або визначні дати.

 

Всесвітній день вишиванки – наймолодше свято незалежної України, яке набуло всеукраїнського значення лише за останні кілька років та відзначається щороку у третій четвер травня. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. День вишиванки — це день усвідомлення себе українцем та день єдності зі своєю нацією.

 

17 травня 2018 року Гусятинщина замайоріла різнобарвними візерунками сучасних та старовинних вишивок. Працівники відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації долучилися до свята та одягли вишиванки.

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин