Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Відбувся ІІІ обласний форум для молоді Тернопільщини

22 червня 2018 року під час ІІІ обласного форуму для молоді Тернопільщини нагороджено грамотою Василишина Степана Юрійовича, заступника директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Гадинківці - як одного з найактивніших молодих людей області

 

 

 

Молодь невипадково називають рушійною силою усіх процесів, які відбуваються в громадсько-політичному та суспільному житті. Адже часто саме молодь є локомотивом змін, основним джерелом ідей та енергії. Щоб активні осередки формувалися не лише у великих містах, а й в районах, 22 червня 2018 року проведено ІІІ обласний форум для молоді Тернопільщини, на який завітали понад сто учасників. Відбувся форум за підтримки відділу сім’ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації спільно з активними громадськими організаціями.

Мета форуму – презентація уже діючих громадських організацій, їхнього досвіду та потенціалу, а також напрямків де можна себе реалізувати: від національно-патріотичного виховання до розвитку неформальної освіти й молодіжного працевлаштування.

Спеціально на захід з нагоди Дня молоді завітав голова Тернопільської облдержадміністрації Барна С.С. Крім привітань учасників форуму, очільник краю відзначив грамотами представників молодіжного активу, лідерів молодіжних громадських організацій, учнівської та студентської молоді.

Серед нагороджених найактивніших молодих людей області є представник нашого району – заступник директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Гадинківці Василишин Степан Юрійович.« повернутися до списку новин