Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Формування моделі компетентного завуча в умовах сучасної школи

На базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Хоростків відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної і навчально-методичної роботи з проблеми «Формування моделі компетентного завуча в умовах сучасної школи. Від компетентного завуча до компетентного вчителя»

 

 

 

21 грудня 2017 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Хоростків (дир. Крицька Л.З.) відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної і навчально-методичної роботи з проблеми «Формування моделі компетентного завуча в умовах сучасної школи. Від компетентного завуча до компетентного вчителя».

 

Семінар-практикум проведено у формі тренінгу «Інтелект-кафе» з елементами презентації методичних ідей. У ході заняття обговорювали шляхи вдосконалення власної компетентності; працювали над створенням моделі компетентного завуча сучасної школи, враховуючи Концепцію Нової української школи та Закон України «Про освіту»; виробили методичні рекомендації.

 

З проблеми «Формування моделі компетентного завуча в умовах сучасної школи» виступила завідувач райметодкабінету Цвігун Г.Й. Досвідом роботи поділилися заступник директора з навчально-виховної роботи Магеровська Н.А. і заступник з навчально-методичної роботи Слободяник І.С. На заняття майстер-класів «Знай, вивчай, впроваджуй!» учасників семінару запросили вчителі Галабіцька О.А. та Ольховецька М.С., а Собків І.І. презентувала діяльність скаутської організації.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин