Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

З Днем знань та початком нового навчального року!

Шановні освітяни, дорогі учні, батьки! Щиро вітаємо Вас із Днем знань та початком нового навчального року!

 

 

 

 

Першовересень завжди був, є і буде хвилюючим днем радісних очікувань і надій, з якого починається тернистий шлях до світу знань і дивовижних відкриттів. Шкільний дзвоник знову об’єднує нас задля найважливішої справи - навчання та виховання дітей.

Дорогі учні! У школі перед Вами відкриваються тисячі доріг у Країну Знань і вічних істин Справедливості та Добра. Нехай зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості, а незабутні хвилини спілкування з учителями та друзями стануть найяскравішими миттєвостями шкільного життя. Досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними та успішними. Нехай збудуться всі Ваші мрії та сподівання Ваших батьків, які бажають бачити своїх дітей сумлінними, розумними, вихованими й освіченими.

Шановні вчителі! Успішний початок нового 2018/2019 навчального року – це запорука стабільності в країні та національного духовного єднання. Нехай Ваш досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал у справі навчання і виховання молоді в умовах розбудови Нової української школи й надалі слугуватимуть зміцненню України!

          Щастя Вам, міцного здоров’я, натхненної праці та творчих успіхів!« повернутися до списку новин