Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

День цивільного захисту на базі закладу дошкільної освіти

З метою організації на популяризації здорового і безпечного способу життя та підвищення рівня практичної підготовки дітей до дій у надзвичайних ситуаціях на базі закладу дошкільної освіти «Калинка» с.Личківці 17 квітня 2019 р. проведено День цивільного захисту

 

 

 

 

 

Відповідно до наказу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації №56-од від 21.03.2019 року з метою організації на популяризації здорового і безпечного способу життя та підвищення рівня практичної підготовки дітей до дій у надзвичайних ситуаціях на базі закладу дошкільної освіти «Калинка» с.Личківці (завідувач Кравець Антоніна Миронівна)  17 квітня 2019 р. було проведено День цивільного захисту.

На заході були присутні Кащишин Оксана Адамівна, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації, Грунська Надія Степанівна, методист з дошкільної освіти Гусятинського районного методкабінету, керівники закладів дошкільної освіти Гусятинського району.

Вихователі Мигаль Іванна Іванівна та Прядка Наталія Павлівна провели  цікаве та пізнавальне заняття на тему  «Про вогонь нам треба знати – з ним не можна жартувати».

Адміністрацією та вихованцями було відпрацьовано план евакуації з приміщень всіх працівників і дітей при оголошенні надзвичайної ситуації (пожежі).  Після отримання сигналу про евакуацію вихователі у найкоротший термін вивели дітей найбезпечнішими евакуаційними шляхами з будівлі, ретельно перевіривши приміщення, щоб унеможливити перебування дітей у небезпечній зоні.

Керівники закладів дошкільної освіти були учасниками брейн-рингу «Поведінка у надзвичайних ситуаціях», який провела Антоніна Миронівна, завідувач дитячого садку .

До проведення Дня цивільного захисту були запрошені працівники структурного підрозділу управління МНС України в районі. Вражені цікавою зустріччю, дошкільнята пообіцяли рятувальникам дотримуватись правил поведінки з вогнем і не пустувати з ним.« повернутися до списку новин