Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Хлопівський дитячий садок «Веселі малята» святкує 10-річний ювілей!

19 листопада 2017 року радісну подію відзначив Хлопівський дитячий садок «Веселі малята» - 10 років з дня заснування закладу

 

 

 

 

Радісну подію відзначив 19 листопада 2017 року Хлопівський дитячий садок «Веселі малята». Рів­но 10 років тому (у 2007 році) ма­ленькі дитячі рученята вперше відчинили двері  дитсадка, а оче­нята почали звикати до диво­виж­ного світу, де оселилося без­турботне дитинство. Чимало цікавого було за цей час, багато вихованців вийшло з цих стін.

 

Сам же дитсадок, у якому сьогодні функціонує 2 групи, які відвідують 30 дошкільнят, розквітнув до невпізнання. Для дітей створені прекрасні умови для перебування. Батьки можуть бути спокійними за своїх малят. Утім, найбільшою гордістю за­кладу є його працівники: завідувач, ви­хователі, помічники вихователів, кухар, тобто всі ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт маленьких вихован­ців і їхній повноцінний розу­мовий і фізичний розвиток. Вони своєю тур­ботою зігрівають дитячі душі, ведуть у світ цікавого і прекрасного, - і любові цієї вистачає їм на кожну дитину.

 

Ювілей Дня народження садочка – це традиція, яка об’єднує дітей, педагогів та батьків в один колектив, в одну сім’ю, це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних очей, посмішок і сміху, відкриттів і гри, на якому і було по родинному затиш­но, цікаво, радісно, просто казково!

 

Святкування проводили у сільському клубі с.Хлопівка. Привітати ювілярів завітало чимало гостей, зокрема методист з дошкільної освіти, Грунська НС., колеги – завідуючі дошкільними закладами м.Хоростків – Пона О.І., Гринюк Г.Я., Увислівським дошкільним закладом – Гуцал Г.В, вихователі, голова Хлопівської сільської ради Касіян О.І, випускники й вихованці садочку, батьківський колектив. Серед почесних гостей, які постійно допомагають закладу, йдуть на співпрацю, відгукуються на будь які питання та розуміють проблеми дошкілля були присутні приватні підприємці – Романовський Я.І., Могильницький І.Й., Мориляк Ю.Ф., Мориляк М.Ф.

 

У святкуванні взяв участь танцювальний колектив «Едельвейс» (керівники Ангел С.Б. та Байрак Н.Є.),  який подарував усім гостям багато позитивних емоцій та гарний настрій. Також з уст самих дітлахів та випускників садочку лунали вірші та пісні. Приємно здивувала та порадувала односельчан програма виступу самого колективу ДНЗ «Веселі Малята», які запалювали глядачів веселими піснями.

 

Під кінець заходу, як ведеться, усіх присутніх почастували смачним тортом.

 

Завідуюча ДНЗ «Веселі малята» Галини Василівни Андрух щиро вдячна батьківському комітету, усім працівникам закладу за велику підтримку у підготовці та проведенні свята.

 

Цікаве дійство не залишило нікого байдужим, свято справді вдалося. Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім «скарбом» для наступних поколінь педагогів.

 

Грунська Н.С., методист з дошкільної освіти РМК« повернутися до списку новин