Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Міністерство освіти і науки України розробило методичні рекомендації з викладання предметів на 2019/2020 навчальний рік

Міністерство освіти і науки України надало методичні рекомендації з викладання  предметів на 2019/2020 навчальний рік. МОН звертає особливу увагу вчителів на те, що у змісті навчальних програм послідовно впроваджено компетентнісний підхід

 

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки України розробило методичні рекомендації з викладання  предметів на 2019/2020 навчальний рік. Звертають особливу увагу вчителів, що у змісті всіх навчальних програм впровадили компетентнісний підхід.

Рекомендації для практичної роботи шкільних педагогів розробили спільно з Національною академією педагогічних наук та Інститутом модернізації змісту освіти.

Підхід відповідає Концепції «Нова українська школа» та показує як впроваджувати наскрізні змістовні лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров’я і безпека», «Підприємливість та фінансова грамотність».

Спільними для всіх компетентностей є такі вміння: читання з розумінням, уміння висловлювати власну думку усно і письмово, критичне та системне мислення, здатність логічно обґрунтовувати позицію, творчість, ініціативність, вміння конструктивно керувати емоціями, оцінювати ризики, приймати рішення, розв’язувати проблеми, здатність співпрацювати з іншими людьми.

Завантажити Лист Міністерства освіти і науки України від 01.07.2019 «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019-2020 навчальному році можна за посиланням.

 

 

Джерело: сайт Міністерства освіти і науки України« повернутися до списку новин