Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Реалізація компетентнісного підходу на уроках мистецтва

Проведено районний семінар-практикум вчителів мистецтва з теми «Реалізація компетентнісного підходу на уроках мистецтва»

 

 

 

24 квітня 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Коцюбинці  проведено районний семінар-практикум вчителів мистецтва з теми «Реалізація компетентнісного підходу на уроках мистецтва».

 

Директор школи Павлюх С.В. навела цікаві відомості про освітній заклад та представила вчителів предметів художньо-естетичного циклу. Візитку підготували педагог-організатор Михалків С.В. та учні 7 класу.

 

Учителі району відвідали урок-проект з мистецтва у 8 класі на тему «Романтизм і реалізм в українському мистецтві», майстерно проведений вчителем мистецтва Миськів О.І. Результатом  пошукової групової діяльності учнів було створення плакатів, лепбука, презентації, відеоролика та виконання  творчої композиції в романтичному стилі у техніці гратографії, яка викликала інтерес. Оглянувши у виставку творчих робіт учнів школи «Великоднє відлуння», оформлену вчителем Миськів О.І., учасники  районного методичного заходу спостерігали виступ екологічної агітбригади «Земля – наш спільний дім», приурочений Міжнародному дню Землі (22 квітня), який артистично провели учні 7-8 класів під керівництвом вчителя музичного мистецтва Михалків С.В.

 

Педагоги обговорили відвідані методичні заходи, обмінялись інформацією, яку почерпнули на курсах підвищення кваліфікації. Вчитель мистецтва ЗОШ І-ІІ ст. с.Сорока  Ольховецька О.Д. провела для присутніх цікавий пізнавальний тест. Вчитель мистецтва ЗОШ І-ІІІ ст.№2 м.Копичинці Киба І.Р. запропонувала створити у соціальній мережі Фейсбук  спільноту вчителів предметів художньо-естетичного циклу з метою обміном інформації та співпраці. Миськів О.І., вчитель мистецтва ЗОШ І-ІІІ ст.с.Коцюбинці презентувала колегам свій особистий блог. Методист з художньо-естетичних дисциплін райметодкабінету Мельничук Р.Б., здійснила  віртуальну екскурсію музеями України, продемонструвала  електронні версії підручника «Мистецтво» для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти, розміщені в електронній бібліотеці на сайті Інституту модернізації змісту освіти та підвела підсумок районного семінару .« повернутися до списку новин