Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Дбаємо про довкілля

До Дня довкілля – 5 червня, учні 5-х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м.Копичинці разом із вчителем основ здоров'я Василькевич С.І. підготували виставку виробів із пластикових пляшок, які прикрашають шкільне подвір'я школи і нагадують, що використаним речам можна дати друге життя і вони ще можуть приносити користь

 

 

 

Усі ми добре знаємо, що здоров'я людини залежить від цілої низки чинників. І на уроках стійкого розвитку та основ здоров'я учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м.Копичинці якраз і вивчають, що може нам допомогти бути здоровими і що слід робити людині, аби не нашкодити собі та довкіллю. Цікавою для учнів є тема переробки вторинної сировини, адже під час практичних занять вони мають змогу продемонструвати свої вміння і фантазію, створюючи неперевершені витвори із уже використаної продукції.


До Дня довкілля, яке відзначається 5 червня, учні 5-х класів разом із вчителем основ здоров'я Василькевич С.І. підготували виставку виробів із пластикових пляшок. Тепер вони прикрашають шкільне подвір'я нашої школи і нагадують, що використаним речам можна дати друге життя і вони ще можуть приносити користь.

 

Мацевко Н.І., педагог-організатор ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці« повернутися до списку новин