Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Круглий стіл Тернопільського ОКІППО для методистів з початкової освіти

10 червня 2020 року Тернопільським ОКІППО проведено круглий стіл для методистів з початкової освіти за участю Руслани Мельничук, методиста Гусятинського районного методичного кабінету

 

 

 

 

 

 

10 червня 2020 року Тернопільським ОКІППО проведено круглий стіл для методистів з початкової освіти в режимі онлайн за допомогою Інтернет ресурсу Google Meet на тему «Організація освітнього процесу в 2020/2021 навчальному році: формувальне оцінювання, коригуюче навчання, психологічний комфорт вчителя та учнів».

В обласному методичному заході взяла участь Руслана Мельничук, методист з початкової освіти Гусятинського районного методичного кабінету.

Завідувач відділу дошкільної та початкової освіти ТОКІППО Лариса Коненко демонструвала презентацію щодо організації освітнього процесу в початковій школі у 2020/2021 навчальному році та інформувала як закордонні школи виходять з карантину. У роботі круглого столу взяла участь Оксана Жизномірська, доцент кафедри педагогіки і психології ТОКІППО, яка  надала учасникам онлайн-зустрічі методичні рекомендації з питань збереження вчителями психологічного комфорту та запропонувала цікаві вправи-техніки для підвищення професійної мотивації.  

Надія Гордіюк, методист з початкової освіти Тернопільського комунального методичного центру, наголосила на важливості проведення з учнями початкових класів формувального оцінювання.

Лариса Коненко підвела підсумки роботи методичної служби за 2019/2020 навчальний рік та на завершення засідання круглого столу запропонувала методистам декілька дихальних вправ для розвитку легень, що дуже актуально в умовах пандемії COVID-19.« повернутися до списку новин