Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

2-й тиждень Всеукраїнської школи онлайн: розклад і теми уроків

Міністерство освіти і науки опублікувало розклад уроків Всеукраїнської школи онлайн на другий тиждень та посилання, де завжди їх можна знайти. Однією із новацій з 13 квітня 2020 року буде чіткий час виходу кожного уроку на YouTube-каналі МОН

 

 

 

 

 

 

 

13 квітня 2020 року розпочинається другий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн. Для того, щоб ефективно спланувати своє навчання, є розклад уроків на YouTube-каналі МОН, теми, які висвітлюватимуться цього тижня, а також посилання, де завжди можна знайти потрібні уроки.

Однією із новацій цього тижня буде чіткий час виходу кожного уроку на YouTube-каналі МОН. Минулого тижня фіксованим був лише час початку першого уроку, решта відео виходила в залежності від тривалості кожного запису.

З цього тижня на YouTube-каналі МОН усі уроки розпочинатимуться так:

  • 1 урок – 10:00
  • 2 урок – 10:30
  • 3 урок (руханка) – 11:00
  • 4 урок – 11:15
  • 5 урок – 11:45
  • 6 урок (руханка) – 12:15
  • 7 урок – 12:30

Пам’ятайте, якщо запізнилися – не біда, всі уроки зберігаються в записі на нашому YouTube-каналі. Крім того, під час трансляції ви завжди можете почати її переглядати зі зручного для вас місця.

Для того, щоб у вас було цілісне уявлення про те, що саме розповідатимуть вчителі впродовж тижня, МОН оприлюднює розклад з темами до кожного уроку. Завантажити розклад з темами можна тут: 5 клас, 6 клас, 7 клас, 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас.

На YouTube-каналі МОН для вашої зручності також працюють окремі списки відтворення для кожного класу:

Міністерство освіти і науки зібрало короткі підсумки першого тижня роботи Всеукраїнської школи онлайн – тут і про прикрі помилки, і про вибух інтересу в ТikTok, і цікава статистика про те, хто та які саме уроки найбільше дивились на медіаресурсах МОН. 

Джерело: сайт МОН« повернутися до списку новин