Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Засідання районної координаційної ради з питань запобігання поширенню туберкульозу, ВІЛ/СНІДу

01 грудня 2017 року начальник відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації Кащишин О.А. взяла участь у засіданні районної координаційної ради з питань запобігання поширенню туберкульозу, ВІЛ/СНІДу

 

 

 

01 грудня 2017 року начальник відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації Кащишин О.А. взяла участь у засіданні районної координаційної ради з питань запобігання поширенню туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, яке відбулося під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Галябарди Н.В.

 

Члени координаційної ради зібралися у Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ, щоб у черговий раз  акцентувати увага на проблемах, які існують в районі з даного питання. Учасники зустрічі наголошували увагу на нехватці районі туберкуліну, дизенфікуючих засобів,  швидких тестів  для експрес-тестування з метою  виявлення антитіл до ВІЛ за допомогою діагностичних наборів (тест-систем), що дозволяють отримати результат досить швидко (10-15 хв.). Також головні лікарі районних комунальних закладів  наголошували на відсутності  в Гусятині лікарів рентгенолога та фтизіатра.

 

Порушені питання будуть взяті до уваги з метою їх подальшого вирішення.

 

 « повернутися до списку новин