Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Засідання колегії Гусятинської райдержадміністрації

27 жовтня 2017 року начальник відділу освіти Кащишин О.А. взяла участь у засіданні колегії Гусятинської райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

 

27 жовтня 2017 року начальник відділу освіти Кащишин О.А. разом із членами колегії, представниками об’єднаних територіальних громад, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб взяла участь у засіданні колегії Гусятинської райдержадміністрації.

Про стан виконання розпорядчих документів голів обласної та районної державних адміністрацій структурними підрозділами райдержадміністрації, районними службами перед присутніми доповідала начальник відділу діловодства і контролю апарату РДА   Оксана Троян.

Віталій   Батіг, голова райдержадміністрації акцентував увагу присутніх на дотриманні виконавської та трудової дисципліни, якісному та оперативному виконанні поставлених завдань.

Начальник відділу юридичної роботи та управління персоналом апарату РДА Надія Назаркевич інформувала присутніх про стан кадрової роботи, дотримання законодавства про державну службу. Доповідач зазначила, що робота з кадрами в апараті та структурних підрозділах Гусятинської районної державної  адміністрації ведеться відповідно до вимог законів України "Про державну службу“, “Про запобігання  корупції”, постанов Кабінету Міністрів України, нормативно-правових актів з питань кадрової роботи та державної служби, плану роботи районної державної адміністрації на 2017рік.

Віталій Батіг підвів підсумки розгляду даного питання доручивши  керівникам служб провести аналіз стану кадрової роботи та  дотримання законодавства про державну службу у підрозділах та  результати заслухати на галузевих нарадах у ІV кварталі 2017 року. Члени колегії прийняли за основу запропонований проект розпорядження.

Про стан виконання заходів районної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С на 2012-2016 роки  доповідала на колегії в.о.завідувача сектору охорони здоров'я, цивільного захисту населення райдержадміністрації Оксана Єфремова. За останні роки спостерігається ріст захворюваності на вірусні гепатити В і С, що є важливою проблемою сучасної медичної науки і практичної охорони здоров’я усіх країн світу. Обговоривши дане питання, члени колегії одностайно проголосували за запропонований проект розпорядження голови РДА.

У роботі колегії взяв участь заступник директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА Володимир Стахів.

 « повернутися до списку новин