Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Благословенна будь, українська Мати, всюди і завжди!

Місяць травень вважається місяцем Пречистої Діви Марії. А разом із нею вшановуються і всі земні матері. Відзначаючи День Матері, ми складаємо шану і дяку усім матерям. Благословенна будь, українська Мати, всюди і завжди! Мати роду людського – символ Добра, Миру, Щастя!

 

 

 

 

 

Місяць травень вважається місяцем Пречистої Діви Марії. У церквах відбуваються Богослужіння, на яких вшановується Пречиста Діва Марія – Мати Господня. А разом із нею вшановуються і всі земні матері. Адже у другу неділю травня святкуємо День Матері.

Це вона, Мати, дала нам життя, виростила, виховала. Мати є символом людських якостей. Не мав би світ ні генія, ні прекрасного майстра своєї справи, якби над їхньою колискою не тремтіло серце матері – добре, ніжне і ласкаве. Тільки материнська любов не знає зради. Вона, не зважаючи на все, довічно самопожертвенна і непідкупна, вона істинна, як життя.

Відзначаючи День Матері, ми складаємо шану і дяку усім матерям. Благословенна будь, українська Мати, всюди і завжди! Мати роду людського – символ Добра, Миру, Щастя!

 « повернутися до списку новин