Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Засідання салону педагогічних і методичних консультацій вчителів біології й хімії

20 листопада 2018 року в ЗОШ І-ІІ ступенів с.Зелене відбулося засідання салону педагогічних і методичних консультацій вчителів біології й хімії: «Формування ключових компетентностей школярів у процесі викладання природничих дисциплін»

 

 

 

 

20 листопада 2018 року в ЗОШ І-ІІ ступенів с.Зелене відбулося засідання салону педагогічних і методичних консультацій вчителів біології й хімії: «Формування ключових компетентностей школярів у процесі викладання природничих дисциплін».

Учасників заходу привітали учні навчального закладу, ознайомили з історією навчального закладу,  педагогічним і учнівським колективами.  

Методист Гусятинського райметодкабінету І.Я.Янюк ознайомила учасників заходу з планом роботи і запросила до обговорення питання «Формування ключових компетентностей школярів шляхом використання методики  web-квесту».

Практична частина проходила у навчальному кабінеті біології та хімії, який обладнаний тематичними стендами, забезпечений дидактичними матеріалами.

Вчителі І.Д.Сандурська і Н.Р.Батюх разом з учнями 8-9-х класів запропонували колегам «природничий web-квест», під час якого учні продемонстрували свої знання, одержані на уроках біології й хімії, вміння користуватися засобами навчання, зокрема, мікроскопом, ефективно використовувати інформацію, яку вони знаходять у мережі Інтернет.

Особливі емоції у присутніх викликала демонстрація цікавих хімічних дослідів, а саме, «фараонові змії», «золотий дощ», «хімічний вулкан».« повернутися до списку новин