Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Міністерство освіти і науки України виносить на громадське обговорення проект Положення про Національну освітню електронну платформу

Міністерство освіти і науки України пропонує долучитися до обговорення того, якою має бути Національна освітня е-платформа. Обговорення проекту Положення триватиме до 28 березня включно

 

 

 

Міністерство освіти і науки України виносить на громадське обговорення проект Положення про Національну освітню електронну платформу.

 

Документ створить нормативну базу для впровадження і роботи е-платформи, що дозволить забезпечити учасників освітнього процесу сучасними електронними освітніми ресурсами і сервісами. Зокрема, е-платформа стане ресурсом для безоплатного забезпечення електронними підручниками школярів та педпрацівників згідно з Законом «Про освіту».

 

Національна освітня електронна платформа дасть поштовх для розвитку ринку виробництва електронних освітніх продуктів і сервісів,  сприятиме поширенню електронного навчання та формуванню цифрової компетентності учасників освітнього процесу в Україні.

 

Проект Положення є продуктом спільної роботи фахівців Міністерства освіти і науки, Інституту модернізації змісту освіти та Офісу ефективного регулювання, за консультативної підтримки Державного агентства з питань електронного урядування України.

 

Обговорення проекту Положення триватиме до 28 березня включно. Ознайомитися з документом і долучитися до обговорення можна за посиланням проект Постанови КМУ "Про Національну освітню електронну платформу".

 

Зауваження та пропозиції до проекту положення можна надсилати 28 березня 2018 року за адресою
e_book@imzo.gov.ua у формі таблиці за зразком.

 

Джерело: Сайт Міністерства освіти і науки України

 

 

Завантажити ⇒ Національна освітня е-платформа

 « повернутися до списку новин