Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Викладання зарубіжної літератури в умовах реалізації концепції «Нова українська школа» в 2019/2020 навчальному році

22 серпня 2019 року на базі Гусятинського райметодкабінету проведено засідання  районного  методичного  об’єднання  вчителів зарубіжної  літератури  на тему  «Викладання  зарубіжної літератури в умовах  реалізації концепції  «Нова українська школа» в 2019/2020 навчальному році»

 

 

 

 

 

22 серпня 2019 року на базі Гусятинського райметодкабінету проведено засідання  районного  методичного  об’єднання  вчителів зарубіжної  літератури  на тему  «Викладання  зарубіжної літератури в умовах  реалізації концепції  «Нова українська школа» в 2019/2020 навчальному році».

На засіданні методист РМК Чорній  О.П. підвела підсумки стану викладання зарубіжної літератури за минулий навчальний рік, наголосила на сучасні підходи до літературної освіти в умовах розбудови Нової української школи  та ознайомила вчителів з методичними рекомендаціями Міністерства освіти і науки України і методичними рекомендаціями Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти щодо викладання зарубіжної літератури у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році.

Учитель зарубіжної літератури ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городниця Голич К.М., яка була  учасником тренінгів при Тернопільському ОКІППО, ознайомила присутніх  з особливостями викладанням зарубіжної літератури в 11 класі за новою програмою.« повернутися до списку новин