Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Районне методичне об’єднання керівників шкільних МО вчителів початкових класів та вихователів ГПД

12 вересня 2017 року в Гусятинському РЦДЮТ відбулось засідання районного методичного об’єднання керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня

 

 

12 вересня 2017 року в Гусятинському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулось засідання районного методичного об’єднання керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня з теми «Особливості організації та здійснення навчально-виховного процесу в початкових класах у І семестрі 2017/2018 н.р.». 

 

Методист райметодкабінету з початкової освіти Р.Б. Мельничук проаналізувала проведену методичну роботу з педагогами 1-4 класів та вихователями ГПД за 2016/2017 н.р., провела методичний коментар щодо організації навчально-виховного процесу в початкових класах у І семестрі 2017/2018н.р. та презентацію науково-методичного забезпечення самостійної роботи педагогів у міжкурсовий період. С.З., Безкоровайна вч. 3 кл ЗОШ І-ІІ ст. с.Перемилів інформувала щодо організації навчально-виховного процесу в 1-4 класах в контексті  проходження курсів підвищення кваліфікації.

    

У практичному модулі засідання Типа О.Б., вч. 4 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці, провела цікавий пізнавальний тренінг «Реалізація компетентнісного підходу у навчанні і вихованні молодшого школяра як один із шляхів побудови Нової української школи». З досвіду роботи шкільного методичного об’єднання та ролі вихователя ГПД у формуванні екологічної культури молодших школярів виступили: керівник шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователя ГПД Бротська Н.В. та Мульська О.С., вихователь ГПД із ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт. Гримайлів.

 

У ході проведення районного методичного заходу керівники активно обговорювали питання планування  шкільних МО (предметних кафедр) вчителів початкових класів та вихователів ГПД на 2017/2018 н.р. та подали ряд пропозицій щодо активізації роботи. Акцентовано увагу на: компетентнісному підході, критичному мисленні, інтеграції навчання, національно-патріотичному вихованні, вивченні  краєзнавства, використання матеріалів сучасних освітніх платформ EducationalEra. Вчи.ком.юа (vchy.com.ua).« повернутися до списку новин