Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Районний семінар-практикум вчителів предмету «Захист Вітчизни»

13 грудня 2018 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. Пулюя смт. Гримайлів пройшов семінар-практикум вчителів предмету «Захист Вітчизни» на тему: «Національно-патріотичне виховання школярів на уроках «Захисту Вітчизни» під керівництвом  методиста Гусятинського РМК Пилипчука В.П.

 

 

 

13 грудня 2018 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. Пулюя смт. Гримайлів пройшов семінар-практикум вчителів предмету «Захист Вітчизни» на тему: «Національно-патріотичне виховання школярів на уроках «Захисту Вітчизни» під керівництвом  методиста з предмету «Захист Вітчизни» Гусятинського РМК Пилипчука В.П. та за участю адміністрації навчального закладу: директора школи Войтюка Леоніда Олександровича і заступника директора школи Капелюха Віталія Ярославовича.

Віталій Ярославович розповів про навчальний заклад та педагогічний колектив. В музеї І.П.Пулюя ознайомив коротко з біографією нашого славетного земляка, іменем якого названо навчальний заклад.

Урок у 10 класі на тему «Заходи безпеки при поводженні зі зброєю. Порядок заряджання автомата. Спорядження магазина патронами» провів вчитель предмету «Захист Вітчизни» Шелепило Ярослав Дмитрович. Під час уроку учні набули теоретичних знань про безпечне поводження зі зброєю практичних навиків спорядження магазину автомата набоями.

Завершився семінар обговоренням проведеного уроку, обговоренням можливості здійснювати національно-патріотичне виховання на уроках «Захисту Вітчизни» та в позаурочний час. Вчителі поділилися своїми досягненнями та накреслили плани на виконання навчальних програм з предмету «Захист Вітчизи» в 11 класі у другому семестрі навчального року.

Пилипчук В.П., методист Гусятинського РМК« повернутися до списку новин