Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Школярів запрошують взяти участь в міжнародній освітній програмі "Коледжі Об’єднаного Світу" – реєстрація триває до 23 жовтня

Школярів 10-11 класів запрошують взяти участь у програмі «Коледжі Об’єднаного Світу» (UWC Україна). Програма пропонує повну або часткову стипендію, яка може покривати до 100% витрат на навчання та проживання

 

 

 

 

 

Школярів 10-11 класів запрошують взяти участь у програмі «Коледжі Об’єднаного Світу» (UWC Україна). Програма пропонує повну або часткову стипендію, яка може покривати до 100% витрат на навчання та проживання. 

Навчання відбувається англійською мовою впродовж 2 років.  Учасники обирають 6 предметів для вивчення серед таких освітніх галузей: рідна мова і література, іноземна мова, суспільні науки, природничі науки, математика та мистецтво. Навчання проходить в одній з 18 шкіл програми.  

Для участі у відборі потрібно до 23 жовтня 2020 року заповнити аплікаційну форму та додати два рекомендаційних листа за посиланням.

Детальна інформація про програму, критерії та процес відбору учасників розміщена на сайті організації «Коледжі Об’єднаного Світу» (UWC Україна).

Також можна отримати додаткову консультацію, написавши на електронну пошту: admissions@ua.uwc.org.

 

 

 


« повернутися до списку новин