Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Відбулося засідання підсумкової колегії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації

29 серпня 2019 року відбулося засідання колегії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації, під час якого говорили про підсумки роботи галузі освіти району у 2018/2019 навчальному році та завдання на 2019/2020 навчальний рік

 

 

 

 

 

29 серпня 2019 року відбулося засідання підсумкової колегії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації.

У засіданні взяли учать заступник голови районної державної адміністрації Надія Галябарда, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Кащишин, працівники структурних підрозділів відділу, директор Гусятинського інклюзивно-ресурсного центру, керівники закладів загальної середньої освіти, заступники з навчально-виховної роботи, заступники з виховної роботи,  завідувачі закладів дошкільної освіти, голови первинних профспілкових організацій, вчителі початкової освіти, які навчають 1, 2 клас.

Перед початком колегії усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, адже саме 29 серпня відповідно до Указу Президента України №621 від 23.08.2019 оголошено «День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».

Заступниця голови районної державної адміністрації Надія Галябарда привітала присутніх із початком нового навчального року та зупинилася на окремих завданнях, які ставить сьогодення перед працівниками галузі в контексті впровадження Нової української школи.

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Кащишин на засіданні колегії підвела підсумки роботи галузі освіти району у 2018/2019 навчальному році та накреслила завдання на 2019/2020 навчальний рік, а також акцентувала увагу на завданнях, які ставляться перед освітянами на шляху реалізації концептуальних засад Нової української школи.

Завідувач Гусятинського райметодкабінету Галина Цвігун  під час виступу наголосила, що одним із ключових завдань сучасної освітньої реформи є створення умов для професійного розвитку педагогів. Адже у Новій українській школі провідне місце відводиться педагогові нової формації, компетентному, кваліфікованому, який користується академічною свободою й розвивається професійно впродовж життя.

Вчитель 2 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Личківці Людмила Сталена поділилася власним досвідом роботи в умовах запровадження Концепції «Нова українська школа».

Директор інклюзивно-ресурсного центру Наталія Козачок наголосила про  особливості інклюзивного навчання, а також розповіла про функції роботи інклюзивно-ресурсного центру та здійснення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини.

На завершення начальник відділу Оксана Кащишин привітала всіх  з початком навчального року, побажала здоров'я, творчих здобутків, життєвих гараздів, миру і злагоди.« повернутися до списку новин