Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Засідання колегії Гусятинської райдержадміністрації

Начальник відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації Кащишин О.А. взяла участь у засіданні колегії райдержадміністрації на базі Васильковецької сільської ради ОТГ

 

 

 

 

Начальник відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації Кащишин О.А. взяла участь у засіданні колегії райдержадміністрації, яке відбулося 26 вересня 2017 року на базі Васильковецької сільської ради об’єднаної територіальної громади.
 
 
Обговоренню питань порядку денного передувало ознайомлення із інфраструктурою громади в цілому та реалізацією проектів, які реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад   та державного  фонду регіонального розвитку.
 
Учасники колегії побували у загальноосвітній школі І-ІІ ступенів та дитячому садочку «Дзвіночок» с. Старий Нижбірок, ЗОШ І-ІІІ ступенів та дитячому садочку «Сонечко» с. Нижбірок.
 
У актовому залі Васильковецького сільського будинку культури відбувся розгляд питань порядку денного колегії.
 
 
 
Голова районної державної адміністрації Батіг В.С. ознайомив присутніх із порядком денним засідання, а це:  звіт про здійснення Васильковецькою  сільською радою ОТГ  делегованих повноважень органів виконавчої влади, про підсумки літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році, про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства району та об’єктів соціальної сфери до роботи в  осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
 


« повернутися до списку новин