Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Вітаємо Вінніцку І.О. – одну із 5-и кращих педагогів обласного туру конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкова освіта»

Вітаємо Вінніцку І.О., вчителя 1 класу Нової української школи, старшого вчителя вищої кваліфікаційної категорії НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» с.Калагарівка, переможця І (районного) туру всеукраїнcького конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкова освіта», яка за результатами конкурсних випробувань відбіркового етапу ІІ (обласного) туру всеукраїнcького конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкова освіта», стала однією із 5-и кращих педагогів серед 19-и учасників

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо Вінніцку Ірину Олександрівну, вчителя 1 класу Нової української школи, старшого вчителя вищої кваліфікаційної категорії навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с.Калагарівка, переможця І (районного) туру всеукраїнcького конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкова освіта», яка за результатами конкурсних випробувань відбіркового етапу ІІ (обласного) туру всеукраїнcького конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкова освіта», стала однією із 5-и кращих педагогів серед 19-и учасників.

Ірина Олександрівна єдина з Гусятинського району зареєструвалась та успішно пройшла першу пілотну сертифікацію для вчителів початкових класів у 2019 році.

За результатами ХІ Всеукраїнського  конкурсу наукових, навчальних і методичних праць з проблем післядипломної освіти  у номінації «Методичні рекомендації» у співавторстві з Коненко Ларисою Богданівною, зав. відділом дошкільної та початкової освіти Тернопільського ОКІППО отримала диплом ІІІ ступеня ДЗВО «Університету менеджменту освіти» за методичні рекомендації «Використання геймофікації в початковій освіті».

Вінніцка І.О. – регіональний тренер НУШ, супервізор Гусятинського району, адміністратор групи у Фейсбуці «Все для творчого вчителя», веде свій особистий блог,  має свій ютуб-канал, автор  трьох комплектів дидактичних карток для використання в освітньому процесі здобувачів початкової освіти: «Запрошуємо на ранкову зустріч», «Запрошуємо до навчання», «Запрошуємо у дружній клас».

Успіхи Вінніцкої Ірини Олександрівни зумовлені її розумінням сучасних вимог до освітнього процесу, запровадження власних новаторських ідей. Педагог систематично працює над вдосконаленням власної педагогічної майстерності про що свідчать її досягнення, а саме:

- 1 місце –  у номінації «Педагогіка», 2 місце – у номінації «Класний керівник», 3 місце – у загальній номінації на Всеукраїнському конкурсі для вчителів за версією сайту «На урок» ;

- організатор Всеукраїнського Першого уроку «Діти об’єднують Україну», учасниками якого стали  387 вчителів із своїми учнями;

- учасник Національної премії «Teacher Global Prize»;

- пройшла Міжнародне стажування для працівників освіти України у Польші м.Краків;

- майстер-клас на базі Тернопільського ОКІППО у локації «Працюємо творчо. Цікавинки в НУШ» з питання використання елементів геймофікації в системі новітніх технологій навчання на занятті обласної методичної студії для методистів області з дошкільної та початкової освіти районних (міських) методичних кабінетів та ОТГ.

Вітаємо Ірину Олександрівну і бажаємо перемоги у фінальному етапі конкурсу!« повернутися до списку новин