Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2019

29-30 травня 2019 року у с.Тудорів Гусятинського району відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2019

 

 

 

 

 

 

29-30 травня 2019 року у с.Тудорів Гусятинського району відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2019.

Гартувати дух і тіло, перевірити і випробувати себе на здатність переборювати труднощі, формувати характер та опановувати нові корисні навички зібралось 18 команд соколів та джур закладів загальної середньої освіти району.

На місці військової звитяги воїнів УПА під  звучання Державного гімну України підняли державне знамено юні патріоти, переможці минулорічних змагань.

На початку урочистої частини учасників гри привітала начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Кащишин. Вона відзначила важливість такого дійства, адже воно спрямоване на національно-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді, побудоване на  ідеях козацького лицарства та традиціях, а також підвищує спортивний рівень юнаків та дівчат. Саме такі завдання поставили перед собою організатори І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

Парох Іван благословив соколів та джур на перемогу та  примноження слави рідного краю.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять славних героїв, які загинули у боротьбі  за волю і свободу нашої держави, цілісність та незалежність України.

Понад  200 учнів демонстрували стройовий вишкіл, тактичну підготовку,  долали смугу перешкод,  вправлялися у стрільбі. Команди гідно показали себе в конкурсах: «Відун», «Топографічна підготовка», «Рятівник», «Квест», «Таборування». Вони  вкотре  довели, що є гідними нащадками козацького роду.

Переможцями районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри стали:

"Сокіл"

І місце  – ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Копичинці

ІІ місце  – НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1- гімназія» м. Копичинці

ІІІ місце –  ЗОШ І-ІІІ ст. с. Личківці

"Джура"

І місце – ЗОШ І-ІІ ст. с.Котівка

ІІ місце – ЗОШ І-ІІ ст. с.Вікно

ІІІ місце – ЗОШ І-ІІ ст. с. Зелене.

Голова Гусятинської райдержадміністрації Віталій Батіг та голова районної ради Василь Бойчук звернулись зі словами вітань до учасників змагань та вручили  командам-переможцям грамоти і  грошові премії.

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Кащишин висловила подяку Недільському Івану Романовичу, уродженцю с.Тудорів, за сприяння у проведенні заходу.

У найближчій перспективі – виїзд команд-переможниць для участі в обласному етапі гри. Вболіваємо за представників нашого району та зичимо їм перемоги!« повернутися до списку новин