Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

ІІ (районний) етап олімпіади з трудового навчання серед учнів 9 та 11 класів

17 листопада 2018 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Личківці проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, в якому взяли участь учні 9 і 11 класів закладів загальної середньої освіти І-ІІ і І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

17 листопада 2018 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Личківці проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, в якому взяли участь учні 9 і 11 класів закладів загальної середньої освіти І-ІІ і І-ІІІ ступенів

 

ПЕРЕМОЖЦІ
ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання 2018 рік

 

обслуговуюча праця

 

9 клас

 

Прізвище, імя, по батькові

Назва школи

Зайняте

місце

Прізвище вчителя

Двіжона Юлія Василівна

НВК «ЗОШІ-ІІІ ст. №2-ДНЗ» м.Хоростків

І

Вовк Світлана Богданівна

Возьна Юлія Іванівна

ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці

ІІ

Дейкало Оксана Йосипівна

Махомет Христина Володимирівна

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Гадинківці

ІІІ-ІV

Зелінська Галина Ярославівна

Максимович Наталія Володимирівна

ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Гусятин

ІІІ-ІV

Чубей Ігор Іванович

 

11 клас

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва школи

Зайняте

місце

Прізвище вчителя

Чміль Христина Юріївна

НВК «ЗОШІ-ІІІ ст. №2-ДНЗ» м.Хоростків

І

Вовк Світлана Богданівна

Бойко Лілія Степанівна

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Яблунів

ІІ

Рогатинська Ярослава Михайлівна

Войтюк Вікторія Леонідівна

ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Гусятин

ІІІ

Слободян Любов Степанівна

 

технічна праця

 

9 клас

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва школи

Зайняте

місце

Прізвище вчителя

Колосівська  Лілія Андріївна

ЗОШ І-ІІІ ст.  ім.Пулюя смт.Гримайлів

І

Смолярська Ольга Зеновіївна

Гедзик Назарій Володимирович

ЗОШ І-ІІІ ст.№2  м.Копичинці

ІІ

Гондз Володимир Михайлович

Дяк Роман Іванович

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Личківці

ІІІ

Кришталович Іван Миколайович

 

11 клас

 

Прізвище, імя, по батькові

Назва школи

Зайняте

місце

Прізвище вчителя

Касич Віталій Юрійович

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Клювинці

І

Слободян Петро Ярославович

Гумен Зиновій Миколайович

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Красне

ІІ

Тройчак Тарас Степанович

Вовченко Олександр Володимирович

ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці

ІІІ

Гондз Володимир Михайлович



« повернутися до списку новин