Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Сертифікація вчителів – 2019: реєстрація

У 2019 році 1 тисяча вчителів початкових класів за бажанням зможуть пройти сертифікацію та отримати 20% надбавку до зарплати, реєстрація розпочнеться 15 січня і триватиме до 1 лютого включно. 11–12 січня 2019 року можна буде ознайомитися з роботою спеціального сервісу для створення реєстраційної картки-заяви учасника сертифікації, який працюватиме в тестовому режимі

 

 

Метою сертифікації є виявлення та заохочення педагогічних працівників з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

 

Педагогічні працівники беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах.

 

Щоб зареєструватися для участі у сертифікації педагогічних працівників, потрібно створити й заповнити реєстраційну картку-заяву, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу, розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «Сертифікація педагогічних працівників (незалежне тестування)», підготувати комплект реєстраційних документів і надіслати його до відповідного регіонального центру, у строки, що встановлюються МОН.

 

Сертифікація складатиметься з трьох видів оцінювання:

  • експертне оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом вивчення практичного досвіду їх роботи (проводитиметься Державною службою якості освіти (ДСЯО) та її територіальними органами);
  • самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності (створення вчителем е-портфоліо);
  • оцінювання фахових знань та умінь учасників сертифікації шляхом їх незалежного тестування (проводитиметься Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО) та регіональними центрами).

 

Постановою Кабінету Міністрів України визначено, що у 2019 році в рамках пілотного проекту сертифікацію зможе пройти не більше однієї тисячі вчителів початкової школи.

 

Реєстрація для участі у сертифікації розпочнеться 15 січня і триватиме до 1 лютого включно.

 

11–12 січня 2019 року можна буде ознайомитися з роботою спеціального сервісу для створення реєстраційної картки-заяви учасника сертифікації, який працюватиме в тестовому режимі.

 

Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «Сертифікація педагогічних працівників (незалежне тестування)».

 

Роз’яснення про деякі основні концептуальні засади процедури сертифікації педагогічних працівників у Листі МОН України від 04.01.2019 року №1/9-8 «Про добровільність сертифікації педагогічних працівників»

⇒завантажити

 « повернутися до списку новин