Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Інструктивно-методична нарада вчителів суспільних дисциплін

Відбулася інструктивно-методична нарада вчителів суспільних дисциплін Гусятинського району з теми «Актуальні питання викладання суспільно-гуманітарних дисциплін в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» в 2018/2019 навчальному році

 

 

 

Відбулася інструктивно-методична нарада вчителів суспільних дисциплін Гусятинського району з теми «Актуальні питання викладання суспільно-гуманітарних дисциплін в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» в 2018/2019 навчальному році.

 

 

Вітко Л.Б., методист із суспільних дисциплін Гусятинського райметодкабінету підвела підсумки роботи вчителів у 2017/2018 навчальному році та ознайомила з методичними рекомендаціями щодо викладання історії у 2018/2019 навчальному році.

 

 

Про особливості викладання історії у 10-му класі в 2018/2019 навчальному році розповіла вчитель історії ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця Вецал М.В.

 

Круглий стіл з питань методичної роботи в новому навчальному році та участі в Малій Академії Наук провів з вчителями Василишин С.Ю., заступник директора ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Гадинківці.« повернутися до списку новин