Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Районний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури

11 грудня 2018 року відбувся районний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури на тему: «Впровадження на уроках зарубіжної літератури інноваційних технологій навчання з метою стимулювання творчої активності учнів»

 

 

 

11 грудня 2018 року в приміщенні Копичинського музею театрального мистецтва відбувся районний семінар-практикум вчителів зарубіжної  літератури на тему: «Впровадження на уроках зарубіжної літератури інноваційних технологій навчання з метою стимулювання творчої активності учнів». Його підготували і провели педагоги загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Оришківці Гусятинського району (директор Лесишин І. К.).

З використанням інтерактивних технологій для розвитку вмінь учнів на уроках зарубіжної літератури познайомила присутніх вчителів методист райметодкабінету Чорній О.П.  Вчителі Балик Л.В. і Гуменюк Н.О. (ЗОШ І-ІІ ст. с. Оришківці) презентували  свій досвід  роботи з даної теми, розкривши   у своїх виступах різноманітні інноваційні прийоми і методи, які вони  застосовують для підвищення ефективності сучасного уроку зарубіжної літератури. Вчителька Косінська З.З. (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Гадинківці)  познайомила вчителів з використанням ігрових технологій як ефективного способу активізації пізнавальної діяльності учнів в процесі вивчення  зарубіжної літератури. Педагоги виробили спільні методичні рекомендації  щодо використання інноваційних технологій навчання на уроках зарубіжної літератури.

Учасники семінару також відвідали Копичинський музей театрального мистецтва. Для них директором Савкою Р.М. була проведена захоплююча  екскурсія.« повернутися до списку новин