Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Заняття районного семінару-практикуму вчителів англійської мови

Відбулося заняття районного семінару-практикуму вчителів англійської мови на тему: «Модернізація змісту, форм і методів роботи щодо викладання іноземної мови в умовах реалізації Концепції Нової української школи»

 

 

 

 

 

 

27 лютого 2019 року відбулося заняття районного семінару-практикуму вчителів англійської мови на тему: «Модернізація змісту, форм і методів роботи щодо викладання іноземної мови в умовах реалізації Концепції Нової української школи».


У своєму виступі методист з іноземних мов районного методичного кабінету Гулик А.Т. акцентувала увагу педагогів на ефективних підходах до сучасного  викладання англійської мови, впровадженні змін у іншомовній освіті, важливості впливу вчителя на розвиток у школярів позитивної мотивації до вивчення іноземної мови та формування здатності і  готовності до іншомовного навчання впродовж життя.


В практичній частині вчителі спостерігали та обговорювали відкритий урок англійської мови у першому класі та виховний захід на англійській мові з учнями четвертих класів, майстерно проведені вчителями ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці Кузик Н.М. та Боговик Т.М.


Досвідом роботи, власними напрацюваннями з проблем поділилися творчо працюючі вчителі англійської мови району. Душніцька І.І., вчитель англійської та німецької мов ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Копичинці виступила перед учасниками семінару з проблеми «Застосування навчальної гри як ефективного способу активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках іноземної мови». Вінніцка І.О., вчитель англійської мови НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» с.Калагарівка провела тренінг на тему: «Ефективні підходи до викладання англійської мови в Новій українській школі. Лепбукінг. Сторітеллінг. Розвиток критичного мислення».


Змістовною та цікавою була екскурсія школою, проведена директором навчального закладу Хорощак Н.С., та відвідування педагогами куточка духовності.
 « повернутися до списку новин