Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Гра по-новому, навчання по-іншому з LEGO в освітньому просторі групи продовженого дня

11 лютого 2020 року на базі Гусятинського райметодкабінету проведено тренінг для вихователів ГПД «Гра по-новому, навчання по-іншому з LEGO в освітньому просторі групи продовженого дня»

 

 

 

 

11 лютого 2020 року на базі Гусятинського райметодкабінету проведено тренінг для вихователів ГПД «Гра по-новому, навчання по-іншому з LEGO в освітньому просторі групи продовженого дня».

Руслана Мельничук, методист з початкової освіти РМК, інформувала вихователів про фонд The LEGO Foundation і проект “Сприяння освіті» та представила презентаційні матеріали «Ігрові та діяльнісні методи навчання в початковій школі». Учасники методичного заходу переглянули пізнавальний мультфільм про історію виникнення конструктора LEGO, перевірили свої знання за допомогою вікторини «Цікаві факти про  LEGO». Після перегляду відеовправ  «Tactile exercise» та «Tricky tower»  із сайту the LEGO  Foundation, вправлялись у їх виконанн в парах.

Вихователі груп продовженого дня на тренінгу відкривали для себе «безмежний світ гри з LEGO DUPLO та LEGO System» під час виконання Smart-зарядки у ранковому колі, різноманітних практичних вправ на розширення вертикального та горизонтального кута зору, проектної роботи «День народження» та гри в пазли з ігровим набором «6 цеглинок LEGO» до тем 1 класу за програмою Р.Шияна «Дослідники», «Улюблені книжки», «Хочу. можу, вмію» за матеріалами Ірини Вінніцкої, вч.1 кл. Нової української школи  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів –ДНЗ» с.Калагарівка.

Тренінг відбувся в атмосфері позитивних емоцій та творчості.
 « повернутися до списку новин