Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Методична студія вчителів 4-х класів

На базі Гусятинського районного методичного кабінету проведено засідання Методичної студії вчителів 4-х класів з теми «Вдосконалення фахової майстерності вчителів 4-х класів в контексті підготовки до роботи в умовах Нової української школи»

 

 

 

 

 

На базі Гусятинського районного методичного кабінету проведено засідання Методичної студії вчителів 4-х класів з теми «Вдосконалення фахової майстерності вчителів 4-х класів в контексті підготовки до роботи в умовах Нової української школи».

При проведенні визначення  емоційного налаштування на роботу, ранкового кола, динамічних пауз, рефлексії учасники користувались авторськими картками колеги по фаху Вінніцкої Ірини Олександрівни, вчительки 1 класу НУШ  НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» с.Калагарівка.

Мельничук Руслана Бориславівна, методист з початкової освіти райметодкабінету проаналізувала результативність учнів закладів загальної середньої освіти району в XX Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика  у 2019/2020 н.р., наголосила на поетапній підготовці  випускників початкової школи до проведення державної підсумкової атестації. З питання використання QR-кодів в освітньому процесі учнів початкових класів та у повсякденному житті педагоги вправлялись у зчитуванні різноманітної зашифрованої інформації через  QR-сканер свої мобільних телефонів.

На завершення Методичної студії вчителі 4-х класів району та Гримайлівської ОТГ, які навчатимуть учнів 1-х класів Нової української школи у 2020/2021 н.р., отримали від Тернопільського ОКІППО науково-популярний посібник «Психолого-педагогічний супровід професійного зростання вчителя в контексті реалізації Концепції «Нова українська школа».

 

 « повернутися до списку новин