Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Школа професійної адаптації молодого вихователя

На базі Хоростківського  закладу дошкільної освіти  «Колосок» відбулося  засідання школи професійної адаптації молодого вихователя на тему: «Використання інноваційних технологій в процесі навчання і виховання дошкільників на заняттях із логіко-математичних уявлень»

 

 

 

27  лютого 2018 року на базі Хоростківського  закладу дошкільної освіти  «Колосок» (завідувач Пона Ольга Іванівна) відбулося  засідання школи професійної адаптації молодого вихователя на тему: «Використання інноваційних технологій в процесі навчання і виховання дошкільників на заняттях із логіко-математичних уявлень».

 

Гостей  зустріли вихованці закладу приємними мелодіями виконаними  на музичних інструментах під керівництвом музичного керівника Борис Ольги Степанівни. У теоретичному блоці засідання  Грунська Надія Степанівна, методист з дошкільної освіти Гусятинського районного методичного кабінету,  акцентувала увагу на єдності логічного та математичного змісту освіти дошкільнят, актуальності використання інноваційних технологій у роботі із дітьми.  

 

Практичним застосуванням і розробкою демонстраційних матеріалів з теми «Розвиток логіко-математичних уявлень дошкільників, використання  дидактичних  ігор на заняттях у ЗДО» поділилась вихователь-методист Хоростківського ясла-садка №1 Федор Тетяна Володимирівна.

 

Учасники семінару  переглянули  інтегроване заняття у молодшій групі «Зустріч з героями казок» (вихователь Тучапська Наталія Михайлівна), заняття  у старшій групі  «Пригоди у веселковому королівстві» (вихователь Качур Олександра Миколаївна). Вихователі  на заняттях продемонстрували як методично правильно використовувати освітні технології: «Кольорові палички Кюїзенера», логічні «Блоки Дьенеша» для розвитку у дітей математичних здібностей.

 

Дошкільнята старшої групи (вихователь Бубен Оксана Володимирівна) провели екскурсію у міні-музей закладу  предметів декоративно-прикладного мистецтва домашнього вжитку.

 

З метою навчання молодих вихователів практичного використання інноваційних технологій в освітньому процесі дошкільнят вихователем-методистом  закладу Федор Тетяною Володимирівною було проведено тренінг.

 

У роботі   школи професійної адаптації молодого вихователя взяла участь  заступник голови Хоростківської об’єднаної територіальної громади із гуманітарних питань Лівель Ольга Зіновіївна.

 

Методист Грунська Н.С. спільно із учасниками Школи виробили методичні рекомендації щодо використання інноваційних технологій в процесі навчання і виховання дошкільників на заняттях із логіко-математичних уявлень.« повернутися до списку новин