Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Про підготовку до проведення літнього оздоровлення дітей

7 травня 2018 року начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кащишин О.А. була присутня на черговій відеонараді, яку провів з представниками районів голова облдержадміністрації Барна С.С. з питань підготовки та проведення літнього оздоровлення дітей

 

 

 

 

7 травня 2018 року начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кащишин О.А. була присутня на черговій відеонараді, яку провів з представниками районів голова облдержадміністрації Барна С.С. На нараді йшлося про стан виконання завдання по відбору на військову службу за контрактом та  призову громадян на строкову військову службу в області; про стан використання субвенцій з державного бюджету в області; про зміни у порядку надання населенню житлових субсидій; про підготовку до проведення літнього оздоровлення дітей області.

 

По завершенні відеонаради, голова райдержадміністрації Батіг В.С. обговорив підняті питання із заступниками голови, керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та представниками об’єднаних територіальних громад.

 

Зокрема, начальник фінансового управління Ковальковський А.В. доповів, що отримані   субвенції, а це 14 775,6  тис.грн освітньої, 8 059,7  тис. грн. медичної та  122 467,6  тис. грн соціальної,    використані   за  цільовим  призначенням.

 

Начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кащишин О.А. зазначила, що у районі проживає 5 810 дітей віком від 7 до 17 років. В оздоровчих закладах у 2018 році планується оздоровити 3 200 дітей, що буде становити 55 % від загальної кількості дітей шкільного віку. Передбачено забезпечити оздоровленням (21 день) - 175 дітей, що буде становити 3% від кількості охоплених, послугами відпочинку – 3025 дітей, що буде становити 52%. 

 « повернутися до списку новин